دوست داریم تا کودکان سرزمینمان سیراب باشند از داشتن اسلامی شاد، آن‌گونه که هست.

دربارهٔ ما

به نام خدا

از یک دغدغهٔ‌ مادرانه شروع شد. برای فرزندانمان به‌دنبال محتوای دینیِ مناسبِ حال و هوای کودکانه‌شان بودیم. محتوایی شاد و رنگی برای ایجاد محبت و ساختن خاطرهٔ ‌خوش از دیانت. محتوایی برای بالابردن معرفتی متناسب با سنشان، بدون توضیحاتی که برایشان قابل درک نباشد.

جستجوها شروع شد و هرچه گشتیم کمتر یافتیم.

و با این دغدغه، در نوروز ۹۸ مصادف با میلاد بهار جان‌ها، حضرت علی علیه‌السّلام، «اسلام برای کودکانم» متولد شد.

ما در طی این دوسال در گروه «اسلام برای کودکانم» آموزش‌هایی زیر نظر افراد متخصص در زمینه‌‌ٔ‌ تدبر در قرآن، تولید محتوای دینی برای کودکان، تربیت فرزند، ‌داستان‌نویسی، درست‌نویسی و ... دیده‌ایم و حاصل پژوهش‌ها و تلاش ما محصولات زیر بوده است:‌

- سه مجموعه کتاب و کاربرگ برای ماه رمضان: مجموعهٔ اول مهمانی خدا، مجموعهٔ دوم مهمانی خدا، مجموعهٔ بادبادک

- یک مجموعه کتاب و کاربرگ برای اعیاد قربان تا غدیر: مجموعهٔ قاصدک

- محتواهای رایگان مناسبتی اعم‌از کاربرگ، کاردستی و داستان صوتی (انتشار در شبکه‌های اجتماعی)

- نشر محصولات به زبان انگلیسی و عربی برای کودکان شیعه ‌در سراسر جهان با ترجمهٔ‌ دو مجموعهٔ‌ مهمانی خدا به زبان انگلیسی و مجموعهٔ مهمانی خدا جلد دوم به زبان عربی در بخش بین‌الملل گروه

گروه «اسلام برای کودکانم» یک گروه مستقل است و مخارج تولید محتوا را از فروش محصولات خود تأمین می‌کند. یکی از دغدغه‌های این گروه ارائهٔ محصولات با قیمت مناسب بوده است و بنابراین از حمایت‌های مالی استقبال می‌کند.

تمایل به حمایت مالی از مجموعهٔ‌ «اسلام برای کودکانم» دارم.

ما همچنان چشم امید به یاری حق داریم تا زیبایی و صلح و آواز بلند توحید و یکتا‌پرستی را برای همهٔ ‌کودکان بخوانیم. امید به اینکه باهم جهانی بسازیم انسانی‌تر و خدایی‌تر تا سپیده‌دمِ طلوع ظهور آخرین منجی، انشاءالله.